PROJELER

Türkiye 1. Çocuk Kalp Sağlığı Platformu

generico cialis 20 mg

tadalafil generico costo redirect
Türkiye 1. Çocuk Kalp Sağlığı Platformu Sempozyumu
 
Çocuk Kalp Vakfı, Türk Pediatrik Kardiyoloji ve Kalp Cerrahisi Derneği, Türk Kalp Damar Cerrahisi Derneği tarafından 1 Aralık 2012 Cumartesi günü WOW Otel İstanbul'da  yapılmıştır.
 
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Fatma Şahin'in onursal başkanlığında gerçekleştirilen bu büyük toplantıya, tüm çocuk kalp merkezlerinin temsilcileri ve kalp ameliyatı geçirerek  sağlığına kavuşan pek çok çocuk ile aileleri de katılmıştır.


Türkiye I. Çocuk Kalp Sağlığı Platformu Kitabı Çocuk Kalp Vakfı Yayınları'ndan Çıktı.

Çocuk Kalp Vakfı, Türk Pediatrik Kardiyoloji ve Kalp Cerrahisi Derneği, Türk Kalp Damar Cerrahisi Derneği tarafından 1 Aralık 2012 tarihinde İstanbul'da düzenlenen sempozyumun kitabı çıktı.

Türkiye'deki tüm çocuk kalp merkezlerinin temsilcileri, Sağlık Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı yetkilileri ile kalp ameliyatı geçirerek sağlığına kavuşan pek çok çocuk ve ailelerinin de katıldığı sempozyumdaki tüm konuşmacıların sunumları da kitapta yer almakta.

Ayrıca kitap, Çocuk Kalp Vakfı Yayınları'nın da ilk kitabı olma özelliği taşıyor. Abbvie'nin destegiyle basilan kitabin ilk baskisi 1.000 adet yapildi.